П’ятого президента України Петра Порошенка вчора, 24 серпня, облили розчином, коли він прямував до будівлі Кабінету міністрів.

У соцмережах опублікували відео, як Петро Порошенко в масці підходить до машини поліції та просить правоохоронців підвезти його. На обличчі політика видно зелені сліди.

Одразу після інциденту “Європейська Солідарність” передбачувано заявила, що винуватцем нападу на Петра Порошенка є Банкова.

Про це повідомила нардеп Ірина Геращенко у Facebook.

Як пише Телегам-канал ТАЙНЫ ДЕПУТАТА, після атаки зеленкою Петьман не постраждав.

Його здоров’я стабільно. Все ж зеленка – це не яйце, ледь не добивше Януковича. Порошенко після замаху може стояти сам, вже виступає на Співочому полі. Його партійна армія хоче відбити провокатора зеленкометателя у поліції. Сподіваємося, що вранці Порошенко буде легше, і на обличчі не залишиться жодної плямочки від зеленки.

Однак Телеграм-канал Шептун вважає, що Порошенко – не жертва вчорашньої акції з зеленкою, а її організатор.

За інформацією джерел, близьких до його оточення, “напад” був частиною кампанії з дискредитації Зеленського і його команди. Порох все ще спить і бачить себе в кріслі президента. Крім того, він ніяк не може пробачити Зе поразку на минулих виборах. Головним суперником Порошенко зараз є “Слуга народу”, тому зниження його електорального рейтингу – одна з головних задач порошенківської виборчої компанії. А образ “бідолахи” (якраз в якому він вчора постав) викликає почуття жалю у громадян, які, виявляючи солідарність, віддають в його користь свій голос. Що не можна сказати про образ “лиходія”, який намагаються навісити на Зеленського.

Час акції теж було обрано не випадково.

У київському “Марші захисників” взяли участь понад 50 тисяч осіб, які мимоволі стали свідками “нападу” на Порошенка. А вся увага присутніх на Марші ЗМІ різко переключилася на бідного пороху.

Також великі сумніви викликало те, як швидко екс-президент одужав та від зеленки відмився.

Про це зазначає Пристальное внимание.

Петра Порошенко якось дуже швидко відмили від зеленки, і він відразу ж «прилетів» виступати на «Співоче поле». Однак, мабуть, наслідки все ще залишилися.

Мало того, що він в своєму стилі продовжує маніпулювати інформацією про те, що нібито на сьогоднішній парад «витратили 5 млрд грн», хоча вже і так всім, навіть недалеким людям, давно пояснили, що це – загальна сума, в яку входить будівництво безлічі інфраструктурних об’єктів до Дня Незалежності: модернізація шести регіональних аеропортів, будівництво дороги Київ – Львів – Скнилів, завершення будівництва нового лікувально-діагностично комплексу в Охматдиті і т.д. А на сам же парад до 30 річниці Незалежності витратили близько 100 млн грн.

Так мало того, Порошенко почав розповідати про те, що він, виявляється, провів усі свої паради «безплатно». Геніально, Петро Олексійович. Сумніваємося, що в таку маячню повірили навіть ваші прихильники.