За словами міністра, одеські політики, які нічого не зробили для підняття судна, нині жваво піаряться на ньому

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що місцеві політики Одеси, які нічого не зробили для підняття танкеру Delfi, нині жваво піаряться на ньому. Про це він написав у Facebook.

“Що таке передвиборче безумство. Одеса, пляж Дельфін. Прямо зараз, один місцевий політик, який сильно хоче бути знову переобраний, робить відеозйомку біля затонулого “Делфі”. Переконаний, що буде розповідати як сильно працював аби підняти затонуле судно (хто зна, можливо подумки), і без нього взагалі нічого б не відбулося, але ми добре розуміємо, що його цікавить виключно підняття власних рейтингів, а не танкера. На жаль, безпосередньо до підняття “Делфі” не було раніше такого живого інтересу і допомога АМПУ чи виконавцям не пропонувалась”, – зазначив Криклій.

Ймовірно, мова йде про мера Одеси Геннадія Труханова, який також опублікував допис, в якому заявив, що “ми перейшли до фінального етапу операції по підйому Delfi” і в коментарях до якого, голова Мінінфраструктури написав: “Товарищ мэр, а причём здесь вы?”.

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року танкер “Делфі” через сильний шторм зірвало з якоря і він сів на мілину. У результаті евакуювали трьох членів екіпажу. З того моменту танкер залишився у морі.

Пізніше, 21 червня 2020 року, поблизу узбережжя Одеси із затонулого “Делфі” почало розливатися паливо.

До слова, цього року танкер декілька разів намагалися підняти, однак спроби закінчувалися невдачею.