Мамі незвичайної дитини доводиться щодня мити їй голову.
5-місячний хлопчик Боббі Картер став знаменитістю завдяки надзвичайно пишній в такому віці шевелюрі. Мама дивного малюка, чий портрет надрукували відразу багато видань, зізналася: вона щодня укладає синові зачіску феном, передає Корупція.Інфо.

30-річна Рейчел Картер розповіла в інтерв'ю, що ще при вагітності під час УЗД стало зрозуміло: її дитина може похвалитися справжньою шевелюрою. Так як статеві ознаки у плода ще не виявлялися, було вирішено, що на світ з'явиться дівчинка.


"Коли в результаті народився хлопчик, акушери були настільки здивовані, що скликали всіх своїх колег помилуватися на нього – наш Боббі народився з розкішною зачіскою", – сміючись, розповіла жінка журналістам.

Також, за словами молодої мами, на її синочка постійно звертають увагу на вулиці. Малюк, як заявила Рейчел, навіть почав звикати до того, що він привертає до себе захоплений інтерес подібно справжній зірці.

Популярне: Президент підписав! Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі

З'ясувалося й те, що мамі хлопчика доводиться щодня мити йому голову, а потім старанно укладати волосся феном.

"Якщо я не висушу йому волосся, воно стає дибки, і тоді він стає схожим на Росомаху. Але Боббі любить свою зачіску, і перед сном він її постійно торкається пальчиками. На нього це діє як заспокійливе, він відразу засинає", – розповіла американка.