Двоє чоловіків у віці 80 років планують одружитися в наступному місяці, щоб уникнути сплати податку на спадщину, коли один з них успадкує будинок іншого, передає Корупція.Інфо. 

Майкл О’Салліван з передмістя Дубліна сказав, що він дружить з Меттом майже 30 років і тепер є опікуном Метта.

Метт розповів, що пан О’Салліван був його найкращим другом, і вони вирішили укласти шлюб тому, що хоче передати свій будинок у спадок, коли помре, але для цього доведеться заплатити величезний податок, а якщо вони будуть подружжям цього можна буде уникнути.

Податок на придбання капіталу (Cat) застосовується до подарунків і спадкування за певним значенням. 33-процентна ставка не поширюється на дарунки або успадкування, надані одному з подружжя або цивільному партнеру.

Пан О’Салліван пояснив, що він знав Метта протягом 29 років. Нещодавно «Метт сказав мені», я збираюся залишити тебе в будинку». Я сказав, що це хороша ідея, але з податкових міркувань мені доведеться заплатити половину уряду.

Популярне: Президент підписав! Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі

«Але як тільки ми одружимося, я тоді буду його дружиною, і якщо один з партнерів помре, будинок автоматично відправиться до іншого партнера».

Пан О’Салліван сказав, що його дітей не збентежило рішення, оскільки вони давно знали Метта.