Двоє дітей стали свідками жорстокого вбивства матері. Житель Техасу відрізав жінці голову і сховав її в морозилку, передає Корупція.Інфо.


 
Девід Даузат, 24-річний житель штату Техас, сам подзвонив родичам і розповів, що вбив свою дружину Наташу. Сім'я проживала в трейлері, де і сталася трагедія.

Поліцейські, яких викликали родичі, виявили труп жінки з численними пораненнями і чоловіка, одяг якого була залита кров'ю. Голову матері сімейства правоохоронці виявили в холодильнику. У трейлері же знаходилися двоє дітей одного року і двох років.


Популярне Президент підписав! Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі

Діти під час розправи над матір'ю не постраждали. Причини того, що сталося поліція не розкриває. Суд засудив Девіда Даузата до 52 років в'язниці. Уникнути страти, яка практикується в Техасі, вбивці допомогло щиросерде зізнання. Злочинцеві доведеться провести в ув'язненні як мінімум 26 років, перш ніж він зможе розраховувати на помилування, пише New York Post.

У вересні цього року в Нижньому Новгороді виявили обезголовлений труп жінки. Тіло пролежало близько місяця в квартирі багатоповерхового житлового будинку. Наряд поліції виявив труп, прибувши на місце за надійшла від сусідів скарзі на неприємний запах. Через кілька днів правоохоронці затримали вбивцю – будівельника, який був співмешканцем загиблої.

Минулого тижня в Підмосков'ї чоловік приревнував дружину до колеги по роботі. Плани помсти він почав виношувати після того, як прочитав її листування. Злочинець вивіз нещасну в ліс, витягнув з машини, схопив сокиру і порубав їй руки. Після екзекуції садист схаменувся і сам повіз дружину в лікарню. Одну кисть жінки лікарі врятувати не змогли, другу зібрали по частинах, проте чи приживеться вона – невідомо. Чоловік потерпілої прийшов в поліцію з повинною.