Володимир Зеленський звернувся до українців з емоційною промовою на концерті «Кварталу 95» у Дніпрі

26 березня, студія «Квартал 95» на чолі з Володимиром Зеленським влаштувала грандіозне шоу на стадіоні «Дніпро-Арена». На концерт прийшли більше 30 тисяч чоловік, а ще десятки тисяч дивилися його онлайн.

Після всіх веселих номерів гумористів і зворушливих пісень про Україну Володимир Зеленський звернувся до глядачів з емоційною промовою. Він подякував їм за теплий прийом і закликав завжди залишатися такими «справжніми і вільними».

«Яка сьогодні унікальна атмосфера була на нашому концерті! Мені здається, якщо б тут був присутній Петро Олексійович, він би теж за мене проголосував!», – заявив артист.

Він також підкреслив, що цей виступ ні в якій мірі не є передвиборною агітацією.

«Навіщо агітувати, ви люди розумні, ви і так знаєте, що вам робити 31 березня. Я вам чесно скажу, ви знаєте, в кінці кінців в України все буде добре. Якщо зараз погано, значить, це ще не кінець», – зазначив Зеленський.

Він назвав день виборів дуже серйозним і важливим для кожного українця.

Окрім цього, державний секретар США Майк Помпео заявив, що Росія спробує втрутитися в президентські вибори в Україні.

«Будь ласка, 31-го числа підніміть вгору очі і знайдіть своїми світлими очима, справжніми очима українців знайдіть світло. Будь ласка, не дивіться більше під ноги. Можна спотикатися, можна навіть розбити ноги в кров. Але головне – знайдіть світло. І навіть якщо це буде маленьке світло, світло на вашому телефоні. Разом – яка краса! Ми зробимо їх разом! І вийдемо з темряви», – потужно підсумував кандидат в президенти.

Раніше повідомлялося, що представники кандидата в президенти України Володимира Зеленського планують боротися з нечесними виборами в Україні.

Українців попередили про плани команди лідера «Кварталу 95» після виборів. Прихильники Володимира Зеленського готові оскаржити результати через порушення. 27 березня глава передвиборного штабу Іван Баканов зробив екстрену заяву для виборців.

У команді Володимира Зеленського очікують масштабних фальсифікацій під час першого туру президентських виборів. Якщо це станеться, команда має намір боротися за визнання даних недійсними.

"Росія втручалась у вибори у США і буде намагатись втрутитись у вибори в Україні у той час, що залишився, і протягом тижнів, коли йтиметься формування уряду", – заявив він.