Сусіди матері і дочки, які були по-звірячому вбиті на Житомирщині, розповіли нові подробиці злочину.

Дівчину Анжеліку при смерті і її мертву матір знайшли в їх власному будинку. На тілах обох були виявлені сліди жорстоких побоїв.

За півгодини до цього о восьмій ранку, крики жінки почули сусіди. Вони бачили, як за 41-річною жінкою, матір’ю Анжеліки гнався молодий хлопець. Сусіди впізнали в нападникові 26-річного Василя, колишнього хлопця Анжеліки.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На місце події викликали поліцію, але допомогти жінкам не вдалося. Мати померла на місці, а дівчина померла, не дочекавшись «швидкої».

Як встановила експертиза, смертельні удари дівчині та її матері вбивця завдав молотком. За версією слідчих – все через любов. Василь нібито розсердився, що Анжеліка без нього зібралася за кордон на заробітки.

За словами знайомих убитої, з цим хлопцем Анжеліка зустрічалася близько року. Три місяці тому вони посварилися. Дівчина від нього пішла, а той почав її переслідувати. Поводився агресивно.

Друзі Анжеліки розповіли журналістам ТСН, що хлопець її бив, переслідував, ломився в будинок і вибивав двері. Одного разу причиною для побиття стало те, що дівчина набила собі татуювання. Дівчина писала на нього заяви в поліцію.

Затримати підозрюваного слідчим не вдалося. Відразу після вбивства він зник. У будинку, де живе хлопець, застали його рідного брата. Останній заявив, що не знає де Василь, і запевнив, що його брат – не вбивця, а «найспокійніший людина».

16 лютого в поліції повідомили, що правоохоронці отримали інформацію про конфлікт в приватному домоволодінні обласного центру.

Поліцейські, які прибули на місце, виявили в будинку тіла двох жінок зі слідами насильницької смерті. Було встановлено, що в будинку проживали 41-річна жінка зі своєю 21-річною дочкою. У них виник конфлікт з невідомим чоловіком.