Екс-президент Петро Порошенко візьме участь в неофіційному Марші захисників України, запланованому на День Незалежності 24 серпня.

Про це “Страні” повідомило джерело, близьке до штабу партії Порошенко “Європейська солідарність”.

“Порошенко точно буде. Є два варіанти: або він йде разом з депутатами своєї фракції і тримає плакат ”З незалежністю не жартують ” в колоні цивільних, або, як колишній головнокомандувач – на чолі колони військових поруч з нардепом від ЄС Михайлом Забродським і Дмитром Ярошем“, – повідомило джерело.

Так само за його словами, на Європейській площі – в кінці маршруту ходи – як завжди запланований великий піарний виступ Порошенко.

Крім того, джерело зауважило, що думка активу партії “Нацкорпус”, які проти участі Порошенко в марші, їх “мало хвилює”.

“Нехай спробують щось заперечити в присутності тисяч ветеранів”, – заявив співрозмовник.

У той же час в Нацкорпусі вважають появу Порошенко на марші порушенням домовленостей організаторів і “спробою рейдерської атаки на ходу”.

“Порошенко в своєму стилі вирішив” рейдернуть “спільний захід, придумавши для нього альтернативну назву ” Марш незалежності “і бажаючи виставити себе, як зазвичай, головним патріотом”, – говорить співрозмовник видання, близький до лідера Нацкорпусу Андрію Білецькому.

За його словами, партія Білецького не виступатиме проти появи Порошенко, щоб не сіяти розбрат серед учасників маршу.

Варто зазначити, що в свою чергу, вчора всі патріотичні плани Порошенка, в своєму дописі у Фейсбук, розбив Семен Семенченко:

Він зазначив:

Шість років тому. Іловайськ. Після поранення – в лікарні Мечникова. Бойове завдання «Донбас» виконане, далі – справа Штабу АТО, але обіцяних підкріплень вже не дають. Батальйон не виводять. Що робити – не говорять. Все інше угруповання ЗСУ просто тупцює на місці…. Через пару днів в місто зайдуть кілька десятків бійців добровольчих батальйонів МВС. I все. Крапка. А ще через день – вдарять війська РФ. Два дня, поки вони йтимуть до Іловайська, командування і керівництво країни не будуть робити …нічого. Порошенко з Муженком i Гелетеем буде приймати парад, а хлопців залишить в Іловайську без підкріплень.

А потім буде команда йти в «зелений коридор» де почнеться розстріл військами РФ. А ще потім буде Мінськ-1 і тонни брехні: про моє поранення, про те як ми «самі себе відправили в бій», про те як «ЗСУ командував Коломойський», а НГУ – Корбан. І маса людей які будуть вірити всій цій нісенітниці. Але тоді ми всього цього ще не знали. Тоді від Перемоги нас відділяло зовсім невелике зусилля….

Українці ж коментуючи його допис, наводять саме цю інформацію, про парад – де на чолі Буде Порошенко, і хочуть почути версію Семенченка, щодо цього.