Боєць батальйону “Свобода” Петро Кузик відповів на запитання, чи почалося снарядне голодування в армії РФ під Бахмутом.

Відомий комбат розкрив деталі подій, що відбуваються на його очах у районі Бахмута. Головна думка, яку досвідчений військовий озвучив у своєму інтерв’ю для радіо “НВ”, що через невідомі причини активність ворога останнім часом трохи знизилася. Петро Кузик упевнений, що те, що відбувається, – це ще не снарядний голод, а вся справа в зовсім іншій причині.

“Певний спад в обстрілах є. Я не пов’язую це зі снарядним голодуванням, я пов’язую це з тим, що тут працюють системи HIMARS. Вони досить успішно працюють. Це окрема ділянка роботи. Вони обробляють склади, логістичні центри та центри прийняття рішень щодо других і третім лініям зіткнення, і вони останні дні дуже ефективно спрацювали. Вибухи було чутно та горіло ночами. Там сотні тисяч снарядів було знищено на цілій лінії”, – повідомив майор Національної гвардії.

Петро Кузик припустив: “Щодо снарядного голоду. Я до цього ставлюся скептично. У військовій аналітиці прийнято весь час вираховувати найважчий варіант. Я дотримуюся цієї доктрини. Мені здається, що ще рано говорити про снарядний голод. Є певний спад обстрілів, доки вони не Привезли і нові склади не організували. Можливо, і це потрібно враховувати, що вони готують якусь провокацію та акумулюють ці снаряди.