Народні обранці нарешті заселилися в готелях “Київ” і “Національний”, які знаходяться неподалік від Верховної Ради України та готові до продуктивної праці. На надане їм державою житло новообрані депутати не скаржаться, а кажуть, що не збираються засиджуватися в чотирьох стінах. Надто багато справ мають, і в сесійній залі, і в комітетах.

Щоправда не всім дісталися одинакові номери: комусь дали 2-х кімнатні, а хтось змушений тулитися в невеличких однокімнатних.

“Я приходжу в номер тільки для того, щоб переночувати. Часу вистачає тільки на те, щоб поспати і переодягтися перед наступним робочим днем”, – розповідає мажоритарник зі Львівської області від “Слуги народу” Орест Саламаха.

Загалом нардеп своїм маленьким номером задоволений. Він знаходиться на сьомому поверсі готелю “Київ”. Особливо його радує прекрасний вид з балкона – будівля Верховної Ради видніється, як на долоні.

У номерах є все, що необхідно, але по мінімуму: гаряча вода, маленький холодильник, телевізор і, звісно ж, вайфай. Тут відсутні кип’ятильників та електрочайники, що складає певну незручність для мешканців готелю.

“З часом планую купити чайник, тому, що іноді хочеться випити гарячого чаю або кави, але спускатися на вулицю для цього не дуже зручно.”, – розповідає депутат.