Авдіївський коксохімічний завод та "Донецька фільтрувальна станція" знову залишилися без електрики через обстріли бойовиків в Авдіївці, передає Корупція.Інфо

Популярне: От ти, голубчику, і попався!!! Стало відомо про що домовлявся Садовий із скандальним екс-регіоналом

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов сьогодні увечері.

Але вже через кілька хвилин він заспокоїв людей, написавши, що спрацював захист енергоблоку, тож один з двох водонагрівальних котлів зараз у роботі. "Тепло утримаємо, але зі зниженими параметрами", – додав він.

Сьогодні вдень місія ОБСЄ констатувала, що Донецька фільтрувальна станція залишається у зоні ризику, оскільки обстріли навколо Авдіївки практично не припиняються. Крім того, у випадку пошкоджень цих сратегічних об'єктів їх негайний ремонт також ускладнюється обстрілами.

Знеструмлення Авдіївки констатував і голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Він написав, що електромонтажники з'ясовують причини та місце пошкодження електромереж. нацполіція посилює охорону правопорядок у місті, а підрозділи ДСНС – готуються до розгортання пунктів обігріву.