боїнг

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк не сумнівається, що "Боїнг" "Малазійських авіаліній" був збитий представниками російських спецслужб з території, підконтрольної бойовикам.

"Особисто у мене немає ніяких сумнівів, що це була спланована операція російських спецслужб щодо збиття серійного літака малазійських авіаліній МН17", – сказав він в ході засідання уряду у вівторок в Києві.

"На наше переконання, це здійснювалося виключно з території, яка контролювалася російськими бойовиками, і сумніву немає, що п'яні сепаратисти не вміють управляти системами" Бук ", а це означає, що цими системами управляли виключно підготовлені російські військові", – заявив Яценюк.

Він повідомив, що Україна у вівторок представить свої результати технічного розслідування по катастрофі Боїнгу.

"Нашими експертами та фахівцями проведені десятки досліджень, які теж будуть оприлюднені і представлені представникам ЗМІ", – сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, "Боїнг-777" Малайзійських Авіаліній рейсу МН17, який прямував з Амстердама до Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року російським зенітним ракетним комплексом "Бук". Трагедія сталася над Донецькою областю. Усі 298 людей на борту загинули. Більшість з пасажирів були громадянами Нідерландів.