Повідомляється, що за три дні до смерті хлопець завдав собі ножове поранення передпліччя

В Руській Лозовій хлопець вчинив дивне самогубство: 2 лютого бабуся 26-річного хлопця виявила тіло померлого онука у власній кімнаті. У молодого чоловіка було виявлено ножове поранення в живіт і велика кількість ліків поруч з ним. Подробиці інциденту повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомПопередньо відомо, що 26-річний житель села Руська Лозова завдав собі ножове поранення в область живота. Про смерть першою дізналася бабуся молодого чоловіка, в будинку якої він жив. Ввечері, напередодні трагедії хлопець вживав алкоголь за місцем проживання, після чого зайшов у свою кімнату і зачинився зсередини. Вранці бабуся стукала в двері кімнати, після чого попросила сусіда їх вибити.

Також відомо, що три дні тому загиблий порізав собі передпліччя. Рідним причину свого вчинку він не пояснив.

Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з позначкою "самогубство". У поліції не розповідається, чи буде вестися подальше розслідування.