У Києві в ніч на 11 серпня горів автомобіль Tesla, який належить колишньому голові Офісу президента Андрію Богдану. Загоряння авто сталося в Дніпровському районі столиці.

Як повідомляє “Обозреватель”, НП сталася близько трьох годин ночі, на місце прибули пожежники і вогонь швидко загасили. Відзначається, що машину Богдана спеціально підпалили. На дах Tesla поставили сумку з невідомим вмістом. Вона і стала джерелом спалаху.

В результаті пожежі в автомобілі Tesla Model S знищений салон, багажний відсік, дах, заднє і переднє скло, задні і передні вікна, задні два колеса, частково пошкоджено лакофарбове покриття передньої частини автомобіля. Від високої температури частково пошкоджено лакофарбове покриття поруч припаркованих автомобілів місцевих жителів – “Honda” і “Mazda”.

Наголошується, що постраждалих в аварії немає, але сама Tesla пошкоджена вогнем. Трохи пізніше стало відомо, що зараз цією машиною користується брат Богдана – Ігор. Він працює судовим розпорядником у Верховному суді. Про це пишуть “Вести”.

За інформацією видання, також було вилучено відео, на якому особа чоловічої статі щось кладе біля автомобіля.

Нагадаємо, що саме цей автомобіль брав президент Володимир Зеленський для запису своїх автомобільних інтерв’ю. До речі, Богдан купив електричний кросовер Tesla Model X ще в 2016 році.