У Миколаєві посеред білого дня на очах у численних свідків чоловік із мисливської рушниці застрелив подружжя. Це сталося біля будівлі районного суду після завершення процесу, що стосувався вбивці та його жертв.

Шоковані очевидці кажуть, що все відбулося миттєво: "Це жахливо". Стрілок не втікав, він кинув зброю на сходи. Його затримав правоохоронець, який став випадковим свідком цієї трагедії – він був вихідний, але проходив повз місце, де було скоєно злочин. Зловмисник зараз у поліції, з реєстру судових рішень відомо, що йдеться про Герасима Багірянца. Він раніше не судимий, спілкуватися відмовляється, каже лише, що за злочином більше ніхто не стоїть. "Ніякої банди, нічого. Це особисте", – заявив чоловік, повідомляє ТСН.

Стрілок – житель Миколаєва, загибле подружжя – з Одеси. Сьогодні в суді слухалася справа щодо 40 тисяч доларів, які затриманий позичив у подружжя ще у 2008 році і не віддавав. Люди звернулися до суду, той виніс рішення на користь одеситів. "Встановлено, що він не визнає цей борг, і тому після судового засідання, коли вони вийшли на вулицю, у них відбувся конфлікт, і з рушниці мисливської здійснив два постріли", – пояснив начальник слідчого управління  ГУ НП Миколаївської області Іван Вигівський.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також відомо, що Багірянцю 52 роки. За подвійне вбивство йому загрожує довічне ув’язнення.