У Житомирі з дитячого майданчику зникли дві шестирічні дівчинки. Завдяки турботі громадян батьки розшукали своїх дітей, – передає Корупція Інфо

Популярне: Червоне – то любов, а синє – то тернопільська випускниця… Дівчина приголомшила всю Мережу своїм кольором волосся і вишиванкою, отримуючи золоту медаль


29 червня, о 19-й годині, до патрульної поліції надійшов виклик: зникли дві шестирічні дівчинки, про що повідомили батьки. Подруги гуляли на дитячому майданчику, через деякий час вони залишили двір і подалися у невідомому напрямку.Патрульні, встановивши прикмети дітей, розпочали пошуки. Через годину інспектори отримали інший виклик від містян, які повідомили, що в маршрутці їдуть дві малолітні дівчинки без нагляду дорослих, що і насторожило пасажирів.

Прибувши на місце, поліцейські співставили орієнтування зниклих дітей і тих, яких виявили громадяни – вони співпали. Дівчат патрульні передали батькам, у останніх було відібрано пояснення і проведена профілактична робота, щодо відповідальності у разі неналежного виконання батьківських обов’язків.
Під час літніх канікул це непоодинокі випадки, коли, діти самовільно виходять з двору.

Напередодні до патрулів надійшов виклик, що дівчата 8 і 9-ти років пішли до лісу збирати ягоди. На щастя, батьки вчасно виявили зникнення дітей, а патрульні поліцейські допомогли розшукати малечу.

Батьки намагаються зекономити час, відпускаючи дітей надвір грати самостійно. Проте не забувайте, що своєю недбалістю ви наражаєте на небезпеку малечу.