Головні новини України
Подобається

“Чоловік працює, дружина у декреті…”: Підготували неприємний сюрприз для субсидіантів

07/05/2018     Автор: Катерина Гук
“Чоловік працює, дружина у декреті…”: Підготували неприємний сюрприз для субсидіантів

В Україні з 1 травня отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

Відповідні зміни ініціювало Міністерство соціальної політики, повідомляє на сторінці в Facebook "Урядовий портал", передає Корупція.Інфо

В уряді підкреслюють, що є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, а дружина і діти за іншою.

"Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такі сім’ї раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю. Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб", – йдеться в повідомленні.

 

Популярне: "Від 500 до 3685 гривень …": Українці вже днями зможуть отримати разову грошову допомогу

В результаті доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомоги. В зв’язку з цим Мінсоцполітики з 1 травня і змінило форму Декларації про доходи.

"При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей", – резюмували в уряді.