Анатолій Гриценко потрапив у гучний скандал через свій виступ у проросійському «Міжнародному центрі досліджень відносин Росія-ЄС» у Відні, передає Корупція.Інфо

За словами відомого журналіста та блогера Дмитра Вовнянко, Анатолій Гриценко зараз активно намагається приховати сам факт свого перебування в Центрі досліджень. Але у самій організації розповідають, що пан Гриценко був не тільки гостем, а виступав там, як «Кандидат у президенти України». Сам Анатолій, заявляє, що був у Відні зовсім з іншою метою.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

«Гриценко розповідає про якусь міфічну зустріч з європейцями під час якої він, мовляв, розмовляв про лиху долю українських полонених. В тому що пан Гриценко міг обоговорювати долю полонених з європейцями – я не сумніваюся, зі стюардесами і барменами в д’юті-фрі він міг говорити в тому числі і на ці теми».

За інформацією блогера, виступ Гриценка тривав декілька годин, але у Відні Анатолій пробув набагато більше часу.

Виступ пана Гриценко у проросійському центрі тривав максимум – кілька годин, а перебував він у Відні кілька днів. Чим він там займався?

Дмитро Вовнятко додав, що є інформація про те, що Гриценко приїхав у Відень, щоб провести таємну зустріч з відомими олігархами.

У Відні пан Гриценко мав зустрічі з бізнесменом Фірташем (який там проживає) і бізнесменом Коломойським. Чи не з цими зустрічами пов’язана зміна риторики пана Гриценка щодо олігархів – всі ці «дискусії з олігархами, які готові відмовитися від нинішнього статусу, аби стати просто сильними діловими людьми» та «до Дмитра Фірташа, Рината Ахмєтова та Ігоря Коломойського не прийде людина яка попросить поділитися бізнесом»?