Час від часу в її житті з’являвся біологічний батько, з яким вона проводила певну кількість часу. Він не вніс ні цента в її навчання або повсякденні витрати, але дочка продовжувала його любити, передає Корупція.Інфо

Популярне: 4 серпня – велике свято: Чому в цей день ВАЖЛИВО залишатись вдома, і чого КАТЕГОРИЧНО не можна робити

На весілля було вирішено запросити максимум 250 осіб. Я віддав своїй дружині список з 20 осіб, яких я хотів би бачити на цьому весіллі. Мої рідні запевнили мене, що вони про все подбають. За кілька днів до весілля, я зустрів одного зі своїх друзів, який був в цьому списку. Я запитав його, чи прийде він на весілля, але один відповів, що він не отримував ніякого запрошення. Він сказав мені, що отримав лише оголошення, але не запрошення. Звичайно ж, він не міг з’явитися на весілля лише з оголошенням в руках. Там не було навіть його імені. Плюс до всього, на оголошенні було не моє ім’я, а ім’я біологічного батька моєї дочки.

Через кілька днів я дізнався, що в остаточний список з 250 гостей не було внесено жодного імені з мого списку. Це був справжній ляпас мені в обличчя.

Але добив мене абсолютно інший факт. Повернувшись ввечері з роботи, я побачив у себе вдома майбутнього зятя і членів його сім’ї. Це було на зразок невеликого знайомства. Знаєте, що мене вивело з себе? Вони не попередили мене про цю вечерю, а вся увага була спрямована на рідного батька моєї пасербиці. Звичайно ж, це було прикро! Що він зробив для майбутнього заходу?

Я взяв келих і сказав: ” У мене є тост. Для мене було величезним задоволенням бути частиною цієї родини. Я отримував насолоду від кожного дня, прожитого в колі цих прекрасних людей. Але зараз я хочу подякувати зовсім іншим людям: рідному батьку  моєї пасербиці, її нареченому і всім членам його сім’ї. Ви відкрили мені очі на багато речей. Я нарешті зрозумів, що виконував в цій родині роль банкомату. За все те, що я дізнався за останні дні – про список гостей, про цю вечерю і т.д. – я урочисто заявляю, що відмовляюся сплачувати це весілля. Вип’ємо ж за щасливу пару і за рідного батька, якому випала честь взяти на себе все фінансування! Так, і ще! Негайно провалюйте з мого будинку! ”

Егоїстично? Ні…! Чоловік був готовий викласти за це весілля 40-50 тисяч доларів! А що він отримав натомість? Плювок в його душу! Думаю, чоловік – молодець! І він зробив все правильно!

Якщо Ви згодні з цим, поділіться статтею з близькими і друзями!