Між нардепами Михайлом Добкіним і Антоном Геращенко в ефірі телеканалу "112 Україна" стався словесний конфлікт, в ході якого Добкін потролив колегу його недавнім відео, коли Геращенко вилизував тарілку,  передає Корупція.Інфо

Популярне: А ви вже бачили? Колективне привітання українських політиків

Добкін порадив співрозмовнику не налаштовувати проти себе адвокатів, так як вони йому "дуже скоро знадобляться". У відповідь Геращенко заявив, щоб Добкіну дали води.

"Я пропущу ці веселі репліки великого цінителя японської кухні, ви тільки тарілки на студії все поприбирати, а то стягне за собою", – сказав Добкін, роблячи посилання на смішне відео.

Він також попросив Геращенко вплинути на генпрокурора Юрія Луценка, щоб той швидше передав справу Добкіна в суд.

Геращенко назвав прохання абсурдним, тому що не є співробітником ГПУ.

"А ви що, є співробітником МВС? Але при цьому ви коментуєте будь-яку резонансну подію від імені МВС в нашій країні разом зі своїм другом-близнюком Шкіряком і даєте вказівки співробітникам поліції. Ви, до речі, за це будете відповідати. Я особисто простежу через рік , щоб вас за це посадили далеко", – заявив Добкін.

У відповідь Геращенко висловив жаль, що не він є генеральним прокурором з 2014 року, "щоб закрити вас (Добкіна, – Прим.ред.) До в'язниці надовго".

"Шановний Антоне, стежте, щоб вас не домагалися. Тому що ви не такий міцний чолов'яга, як багато хто з тих, кого намагаються давно заховати до в'язниці. Бережіть себе і свої частини тіла, будьте здорові", – закінчив розмову Добкін.