Юрій Береза ​​на своїй сторінці в соціальній мережі Фесбук поскаржився на високі ціни в їдальні, передає Корупція.Інфо.

За словами народного обранця вартість збільшилася навіть на мінеральну воду. За словами Юрія, він спробував дізнатися про причини такого стрибка. На ціни вплинуло те, що в їдальні тепер на поставки продуктів для Верховної Ради проводиться тендер, і виграла його "сіра" компанія.

Популярне: "Хотіли мене "натягнути" на 700 грн": У Мережі активно обговорюють шахрайські дії "Нової пошти"

У їдальні ВР знову піднялися ціни. Практично на всі. Навіть на воду. Вчора пляшка 0,5 моршинської без газу коштувала 9,84, а вже сегодея 10,15. Така ж ситуація відбулася і з усім іншим меню. Наприклад, якщо раніше їдальня закуповувала язик по 350 гривень за кілограм, то тепер по 700.

Сам Юрій поскаржився, що у депутатів дуже багато роботи, тому їсти за межами будівлі не вдається, доводиться переплачувати.

Всім відомий факт, що в будь-якому ресторані або кафе, навколо Верховної Ради, бізнес-ланч значно дешевше, ніж в їдальні ВР. І смачніше. Єдина причина чому їдять в їдальні ВР – це економія часу, адже нікуди бігати не треба.

За словами Берези відповідні органи повинні розібратися в ситуації і з'ясувати чи правомірно були збільшені ціни.

Українців така публікація розлютила не на жарт:

"Беріть з собою бутерброди. Як прем'єр Швеції", "Бідненькі, як вас шкода", "Якщо вже і депутати починають рахувати гроші на бізнес ланч – значить життя таки налагоджується", "А що, накрадених грошей вже не вистачає?"