стрелков

Україна повністю послідовна у створенні інструментів для ведення повномасштабної війни. Через деякий час ЗСУ будуть здатні воювати проти Росії. А бойовики тим часом п’ють і грабують місцеве населення.

Про це заявив колишній головнокомандувач терористами ДНР Ігор Гіркін, новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

«Вони нас випереджають у створенні боєздатної армії. Через якийсь час, ще рік почекаємо, навіть може бути менше, вони дійсно будуть здатні воювати проти Росії. Тому що це велика армія. Так, вона буде пухка, вона буде слабо навчена, але це буде велика армія, справжня. При цьому велика кількість українських солдатів вже буде мати бойовий досвід», – зазначив терорист.

А розвиток подій у терористичних «республіках» колишнього ватажка зовсім не радують, оскільки рівень дисципліни там нижче плінтуса. За словами Стрелкова, там всі п'ють і величезний розвиток наркоманії. Крім того, на окупованих бойовиками територіях панує офіційна махновщина, коли представники «влади» грабують місцеве населення, у тому числі крадуть гуманітарну допомогу.

«Я кажу про те, що розповідають реальні добровольці-учасники боїв, заслужені, нагороджені, отримали поранення, а не якісь відщепенці, яких шукають днем із вогнем, щоб покарати за злочини», – пояснив Гіркін.

За спостереженнями Стрелкова, Україна повністю послідовна у створенні інструментів для ведення повномасштабної війни. Зокрема, парламент прийняв у першому читанні закон про воєнний стан, який у разі ескалації конфлікту дозволить полегшити роботу армії і мобілізувати всі сили для бойових дій. 

«А у нас як завжди. Ми говоримо одне, робимо інше, хочемо третє. І виходить у нас взагалі незрозуміло що. Якщо взагалі виходить», – резюмує Гіркін.