Печерський районний суд Києва розглядає питання про запобіжний захід для волонтера Марусі Звіробій (Олени Біленької). При цьому вона не один раз різко висловлювалася в адресу і прокурорів, і президента України і навіть генерального прокурора.

Прокурор зазначив, що у слідства достатньо доказів проти волонтера, тому наполягав на обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання. Він просив суд зобов’язати Звіробій здати закордонний паспорт, прибувати до слідчого і носити електронний браслет.

Після слів про те, що Звіробій підозрюється в скоєнні злочину середньої тяжкості в залі почали сміятися. Після чого Звіробій, перекрикуючи прокурора, сказала: “Ах, ти ж п @ .. р”. Прокурор продовжив зачитувати підозру.

Відразу після слів прокурора Звіробій зухвало відповіла: “Собі нашийник одягни, зрозумів? Собака”.

Під час перерви волонтер намагалася дізнатися прізвище прокурора, з яким спілкується. Він сказав, що його прізвище Чекрижев, після чого вона разом з присутніми почали жартувати, на що прокурор закликав поважати один одного.

“Чому я повинна вас поважати, ви не надали жодного доказу, що я комусь погрожувала. Чому я вас повинна поважати? Ви стоїте і працюєте, на кого там, на Рябошапку (генеральний прокурор Руслан Рябошапка – ред.), щоб він здох”, – сказала Звіробій, чим викликала оплески присутніх.

Нагадаємо, в кінці жовтня 2019 року нардеп Софія Федина разом з волонтером Марусею Звіробій запустили в соцмережах стрім, в якому коментували поїздку президента в Золоте, де він різко поспілкувався з ветеранами-добровольцями. Політик і волонтер обговорювали варіанти можливої загибелі глави держави на Донбасі. У ГБР вже кваліфікували дії Федини і Звіробій по ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України (Погроза вбивством щодо президента України).