У російського журналіста Аркадія Бабченка, застреленого 29 травня в Києві, було шестеро прийомних дітей, з яких троє доводяться один одному рідними братами і сестрами, передає Корупція.Інфо

Їх опікуном була і залишається мати Аркадія – Юлія, повідомив Олександр Фельдман на сторінці в Facebook.

"Сім'я Бабченко кілька років, ще до всяких законів негідників, витягала цих дітей з дитячих будинків, де ті нікому не були потрібні. Діти були дуже складні. Вони крали, не вміли їсти тверду їжу, прати свою білизну, серйозно відставали у розвитку, боялися виходити на вулицю, ховали речі і їли фрукти і овочі з шкіркою. у кого-то був панкреатит, хтось боявся виходити на світло, а в однієї дівчинки був відсутній жувальний рефлекс. Люда до семи років не розмовляла, Світла не знала, що таке виноград", – розповів він.

За словами Фельдмана, сім'я Бабченко багато років піднімала їх на ноги своїми скромними силами. Вчила, розвивала, займалася.

Популярне: Тривалі вихідні і зростання тарифів: Що готують для українців вже з 1 червня

"Бабченко, його дружина і мати змогли вибудувати строгий розпорядок, щоб діти привчалися один одному допомагати: хто коли прибирає, готує, йде за продуктами. У будинку у кожної дитини з'явилися заняття і навчальні хобі (музика, танці, малювання, спорт). Рита займається в балетній школі, Люда грає на фортепіано і малює. Кристина і Рома легко справляються з технікою, допомагаючи матері Бабченко редагувати документи на комп'ютері. Ця велика сім'я сьогодні втратила свого батька", – підсумував він.