Відомий шоумен, кандидат в президенти України Володимир Зеленський пройшов церемонію інавгурації і став главою держави.

Все це відбулося на зйомках серіалу "Слуга народу", новий сезон якого вийде в березні 2019 року, пишуть "Вести".

Зйомки процесу інавгурації серіального президента Василя Голобородька пройшли в Торгово-промисловій палаті України. Журналістам вдалося пробратися на знімальний майданчик і подивитися, як знімалася одна з ключових сцен серіалу.

Крім масовки, яка зображала народних депутатів, на "інавгурації" були присутні актори, яких одягли в священиків, поліцейських, представників СБУ та військових.

На майданчик винесли реквізити: прарори, булаву, Конституцію і Пересопницьке Євангеліє, на якому дають присягу президенти.

Коли Зеленський вийшов з гримерки, почалася репетиція прийняття присяги українському народу. У цей момент Євген Кошовий пожартував: "Репетируєш перед справжньою інавгурацією?". На що артист засміявшись, відповів: "Ну звичайно".

Варто відзначити, що в момент, коли повинен був заграти гімн України, перестала працювати колонка. Режисер лаявся по рації, а хлопець, який відповідає за звук, ніяк не міг зрозуміти, в чому проблема. Йому порадили пустити звук перед камерою, хлопець вийшов на майданчик, і було видно, як тремтять його руки. Зеленський віджартувався: "Ти ж не не вперше заміжня, що трапилося?".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Додамо, що всіх статистів на зйомках годували "окропом з печивом і борщем з бутербродами" для тих, хто брав участь в зйомках з самого ранку.

Пізніше актор опублікував в Instagram фото, заявивши про впевненість у своїй перемозі на виборах президента України. "Квартал! Ми всіх переможемо! Як не крути!" – написав він в мережі Інстаграм.