Народний обранець Дмитро Добродомов став депутатом на хвилі боротьби із корупцією.

Пройшов у Верховну Раду як запеклий опонент продажних чиновників, суддів та правоохоронців. Та насправді ще тоді обманув рух «Чесно», своїх виборців і податкові органи.

Невдало замітаючи сліди, заплутався у своїх деклараціях, адже виявляється у «борця із корупцією» двоповерхова квартира із панорамою на самісінький центр Львова.

Квартира народного депутата Дмитра Добродомова на вулиці Мечнікова у Львові. Скріншот з відео

Квартира народного депутата Дмитра Добродомова на вулиці Мечнікова у Львові. 

Секретар комітету боротьби із корупцією верховної ради, зірка багатьох телеканалів Дмитро Добродомов про свою нерухомість мовчить. І це не випадково, адже є, що приховувати.

«Ми робили ремонт на вулиці Мечнікова, нас залили сусіди. Тож ми піднялися на верхній поверх, а там якраз були будівельники. Вони нам і сказали, що краще не цікавитись тією квартирою, бо можемо мати проблеми. Це був дім народного депутата Дмитра Добродомова», – розповідає один із львівських майстрів.

Мальовничий район міста – неподалік парк Погулянка, тут ж ботанічний сад та Шевченківський гай. Саме у цій новобудові бізнесі-класу, за свідченнями майстрів та сусідів, і мешкає Добродомов. Та й за інформацією з реєстраційної служби, квартира і справді таки є власністю нардепа. До того ж не проста, а дворівнева, розміщена на десятому та одинадцятому поверхах. Справжній пентхаус. І вигляд на місто заворожує – тут тобі і Високий Замок, і центральна частина, а заразом–  площа Ринок і Ратуша.

А ще у 2014 році Добродомов цинічно обманув громадянський рух «Чесно». Будучи кандидатом у депутати, він одним із перших надав громадськості свою декларацію. І вона відрізняється від офіційних документів з реєстру права власностіна нерухоме майно.


Декларація про доходи народного депутата Дмитра Добродомова. 

«Ми наголошуємо на тому, що виборець повинен запитати в кандидата, звідки у нього гроші», – зазхначає представник Громадянського руху «Чесно» Оксана Романишин.

Так, у документі, підписаному ще кандидатом у депутати Добродомовом зазначений дохід – лише 72 тисячі гривень за 2013 рік, а у графі «дохід від операцій із продажу нерухомого майна» – прочерки. 
У той час, як у Реєстрі права власності на нерухоме майно вказано, що Дмитро Добродомов продав свою квартиру на Сихові ще у жовтні того ж таки 2013 року. Ну й звісно, для чого перед виборами було показувати гроші від продажу двокімнатної квартири.


Декларація про доходи народного депутата Дмитра Добродомова. 

«Безумовно, це вважається не лише обманом виборців, а й обманом самого себе. Адже кандидат, який себе поважає і ставить підпис під такою декларацією, повинен надати усю інформацію. Зрозуміло, що краще взагалі не підписувати декларацію, ніж брехати виборцям», – наголошує Оксана Романишин.

Але і це не всі достатки пана Добродомова. Бідний борець із корупцією, який до депутатства заробляв на рік від 40 до 72 тисяч гривень, у 2013-ому році звідкись взяв та витратив невідомо на що понад 862 тисячі гривень.

Звісно, такі витрати і дороге житло можна було б пояснити доходами сім’ї. Адже дружина нардепа – Олена Мосолова – приватний підприємець. Тільки от почала займатися пані Мосолова бізнесом лише у вересні 2013 року, при чому тоді – не заробила ні копійки. Не зазначав наявність у неї доходів пан Добродомов і у минулі роки.

А далі сталося економічне диво. Згідно з витягу, дружина нардепа почала займатися ресторанним бізнесом та послугами харчування й через рік відразу заробила майже 380 тисяч. Успішним бізнес стає у рік, коли чоловік отримує мандат депутата Верховної Ради.

До слова, Добродомова обрали депутатом наприкінці жовтня 2014-ого. І вже наступного місяця він стає власником фешенебельного пентхауса у Львові, а ще через місяць – уже його дружина купує ще одну квартиру у столиці. Дарма що однокімнатну, бо розміщене помешкання у 22-ох поверховій новобудові, зданій рік тому. Затишний район, види на Дніпро, озера і Печерськ. На сайтах оголошень за схожі квартири у цьому ж будинку просять не менше одного мільйона гривень.

А ще дружина нардепа – щасливий власник  «Мерседеса» Є- класу, який нині можна придбати за 380 тисяч гривень. Гарно виходить – заробила жінка 380 тисяч і відразу на «Мерседес» витратила.

До усього ще потрібно додати, що борець із корупцією разом із сім’єю на різдвяні свята у минулі роки систематично літав до родичів у Канаду. А ціна таких подорожей не з дешевих – у межах тисячі доларів за особу. Як пам’ятаємо ще до кінця 2013 року пан Добродомов заробляв на усю сім’ю самотужки. Четверо осіб виживали за 40 – 72 тисячі гривень на рік. Орієнтовно, стільки ж коштував переліт в обидві сторони сім’ї до Канади.

У своїй рекламній кампанії Добродомов обіцяє Львів без корупції. Але чи можна довіряти таким обіцянками людини, яка сама докладно не може пояснити джерела появи своїх статків та статків членів своєї родини.