На днях було затримано зловмисника, який намагався втопити жінку.

Наразі, чоловікові оголошено підозру у замаху на умисне вбивство.
За даними досудового розслідування, 19 липня 2019 року приблизно об 06 год. 30 хв. підозрюваний, під час пробіжки біля Русанівського каналу, побачив раніше незнайому йому 60-річну жінку, яка плавала у водоймі. Не роздягаючись, чоловік зайшов у водойму та почав цілеспрямовано плисти до потерпілої. Підпливши до жінки, чоловік почав обома руками тиснути зверху на голову потерпілій, утримуючи її під водою без доступу повітря близько 1 хвилини.


Щоб врятувалися, жінка зробила вигляд, що тоне, і тим часом, перебуваючи під водою, відплила від підозрюваного на кілька метрів.Підозрюваного, який одразу покинув місце події, за декілька годин поліцейські затримали поблизу станції метро «Лівобережна». Він був повністю роздягнутим та поводився неадекватно.

За погодження з прокурором, слідчими Дніпровського управління поліції 29-річному хлопцеві повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 15 п. 7 ч. 2 ст. 115 КК України, а саме – у вчиненні закінченого замаху на умисне вбивство, з хуліганських мотивів. Наразі до суду скеровано клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Також вирішується питання щодо призначення підозрюваному стаціонарної судово-психіатричної експертизи.