У Святошинському районі Києва зникла неповнолітня Катерина Лазаренко: 15-річна дівчинка пішла до школи, прихопивши з собою пакет зі сміттям, і не повернулася.

Вдалося з’ясувати, що школярка дійшла до навчального закладу, залишила біля входу сестру і пішла до сміттєвого контейнера, але на уроках так і не з’явилася, а телефон залишила вдома.

Про зникнення підлітка стало відомо близько 8-ої години ранку 17 січня. Пізніше були опубліковані прикмети дівчинки: зріст близько 168 сантиметрів, середньої статури, волосся довге фарбоване, шатенка.Була одягнена в темно-зелений пуховик, чорні обтягуючі брюки, при собі мала сумку блідо-рожевого кольору.

Всіх, кому що-небудь відомо про можливе місце перебування дівчинки, просять повідомити до поліції телефоном 102 або за номером (093) 860-90-58.

Нагадаємо, на Львівщині поліцейські міста Новий Розділ майже добу шукали двох зниклих хлопчиків віком семи і дев’яти років. Як виявилося, школярі вирішили з’їздити до Львова, не повідомивши про це батьків, і запізнилися на останню маршрутку додому.