У Львівській області у Старосамбірському районі розлилася річка Катінка в чотирьох населених пунктах. В результаті цього вода підтопила 241 житловий будинок, 241 підвалу і багато інших об’єктів. Рятувальники ліквідовують наслідки.

Про це повідомляє прес-служба ГСЧС.

Вода затопила 408 присадибних ділянок, 264 господарські будівлі, 386 колодязів та 13 га сільськогосподарських угідь. Також затоплено 3 ділянки доріг, пошкоджено 20 пішохідних переходів і 18 транспортних переїздів через річку, відсутнє транспортне сполучення до 20 будинкам.Рятувальники відкачали воду з 9 колодязів і 6 підвалів житлових будинків. Всього станом відкачано 102 м.куб. води. З присадибних ділянок та сільськогосподарський угідь вода сходить самостійно.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт, робіт з відкачування води з підвалів житлових будинків і колодязів, залучено 27 чоловік особового складу, 2 одиниці спецтехніки, 8 мотопомп і 1 глибинний насос.

Раніше ми повідомляли, що в Моршині злива затопила чотири санаторії та Палац культури. Рятувальникам вдалося відкачати воду.