У Венесуелі помер від коронавірусу губернатор столичного округу Каракасу, близький соратник президента Ніколаса Мадуро, Даріо Вівас.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на венесуельських чиновників.

«З глибоким жалем ми отримали сумну звістку про смерть нашого доброго друга і вірного революціонера Даріо Віваса, з яким ми з 1980-х років на вулицях Каракаса брали участь в відважну боротьбу на захист народу і батьківщини», – написав Генпрокурор Венесуели в Twitter.

Вівас також був членом національних установчих зборів та віце-президентом Соціалістичної партії з заходів та мобілізації.

На момент смерті Вівасу Було 70 років. Вперше про його захворювання стало відомо 19 липня, коли тести показали позитивний результат на Covid-19. З тих пір губернатор перебував на самоізоляції.

«Він помер в бою … Дбав про своє здоров’я і про всіх нас в цій нелегкій битві проти пандемії Covid-19», – написав віце-президент Делсі Родрігес.

Даріо Вівас став першим високопоставленим урядовцем Венесуели, який помер від коронавірусу, хоча у кількох інших також була виявлена ​​ця хвороба. Міністр нафти Тарек Ель-Айссамі в середу видужав, через місяць після того, як заразився. Віце-президент Соціалістичної партії Діосдадо Кабельо зараз знаходиться на лікуванні.