Корнієнко офіційно повідомив про вихід Сохи зі “Слуги народу”. Раніше про це було відомо лише зі слів Романа Сохи. 

Народний депутат-мажоритарник зі «Слуги народу», а також член МФО «Розумна політика» Роман Соха сьогодні публічно оголосив про вихід із фракції СН. Нагадаємо, що заявив політик про це ще 30 листопада у сесійній залі Ради.

“Повідомляю про вихід народного депутата Сохи Романа Васильовича зі складу парламентської фракції “Слуга народу””, – заявив віцеспікер Ради Олександр Корнієнко.

Під час свого виступу Соха розкритикував діяльність Володимира Зеленського та заявив, що збирається вийти з партії. Згідно слів нардепа, причиною виходу Сохи з партії “Слуга народу” стало нібито повне розчарування у президентській команді.

“Я не хочу і не можу бути причетним до людей, які не відповідають тим принципам, які ми декларували, йдучи на вибори. Я хочу бути чесним перед самим собою та перед виборцями, яким я маю без сорому дивитися в очі. Саме тому я ухвалив рішення, я виходжу з фракції «Слуга народу»”, – повідомив Соха.

Найбільше Соха обурився через призначення Ростислава Шурми заступником голови керівника Офісу Президента.

“Шурма – це колишній регіонал, активний прихильник Олександра Вілкула, ексменеджер Ріната Ахметова та фігурант журналістських розслідувань з незаконних схем”, – наголосив політик.

Роман Соха був обраний як мажоритарник, а це означає, що вихід з фракції не приведе його до повної втрати депутатського мандату. Фактично, Соха просто “кинув” своїх виборців.

Виникає питання, чому нібито такий принциповний чиновник, що виступає категорично проти Шурми, Татарова та Демченка, виходить з команди СН, йде у компанію Разумкова і захищає олігархів? Чи не є це підтвердженням тези, що війна між олігархом Ренатом Ахметовим та президентом Володимиром Зеленським продовжується?