«ПОЧАТОК КІНЦЯ АХМЕТОВА, ШУСТЕРА І ГОРДОНА».

Так починає свій допис у фейсбук блогер Євгеній Прокопишин.

“Вийшло розслідування «УП» про те, як і з ким Шустер святкував свій День народження у Вільнюсі (Литва), якщо коротко, то:

Ахметов там зібрав свою прислугу (ще й звіз туди їх своїм літаком і сам туди прилетів) — Шустер, Аваков, Гордон і Бацман, Комаровський, Гройсман, Сакварелідзе, Ілларіонов, Катеринчук і навіть Володимир Кличко) — для обговорення зміни влади в Україні (можливо той самий переворот, який зупинив Зеленський своєю заявою, та про який ми узнаємо уже деякі деталі ще в цьому році) та наступних виборів, і там олігарх уже розприділив хто які посади отримає (за чутками, планує так: Гройсман – Прем’єр, Аваков – МВС, Комаровський – МОЗ, Гордон – прес-секретар Президента, Сакварелідзе – Генпрокурор і тд, а от в Президенти мітять – Віталія Кличко і саме тому там був його брат Володимир, як посередник і який збирається йти в мери Києва на заміну брату) — такі от у всієї цієї ОПГ «наполеонівські плани»”, – написав Прокопишин.

У телеграм-каналі “Картковий офіс” зазначили, що розслідування Михайла Ткача про святкування ДН підтвердило інформацію, яку публікували раніше про те, що Володимир Кличко збирається будувати власну політичну кар’єру.

“Кличко-старший намагається промоутувати Володимира для різних політичних платформ і цим додати політичної ваги і собі, але за нашою інформацією, Кличка-молодшого це шефство не влаштовує. Він вважає, що саме він має вести переговори з олігархами та політичними силами і що саме він може стати кандидатом у президенти, а не мером Києва”, – написали в “Картковому офісі”.

Нагадаємо, в розслідуванні УП повідомили, що 22 листопада телеведучий Савік Шустер святкував у Вільнюсі свій день народження з відомими особистостями та політиками, одночасно у Вільнюсі перебував бізнесмен Рінат Ахметов.

22 листопада колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував у соцмережах фото, на якому він, колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман, телеведучий Савік Шустер, Дмитро Гордон, доктор Євген Комаровський стоять з обладунками на березі озера у Вільнюсі.

За даними “Української правди”, у неділю 21 листопада в аеропорт “Бориспіль” приїхав олігарх Рінат Ахметов.

Туди ж приїхали Аваков, Гройсман, Гордон, Комаровський, а також співвласник “Савік Шустер Студіо” Павло Єлізаров.

Того дня два літаки злетіли з “Борисполя” майже одночасно: “Аеробус” Ахметова полетів у Париж (Франція), а чартерний “Боінг-733” полетів до Вільнюса (Литва)

22 листопада борт Ахметова теж прибув до Вільнюса.

Шустер вирішив відсвяткувати у Вільнюсі своє 69-річчя.

У Вільнюс прилетів і брат київського мера, боксер Володимир Кличко. Віталій Кличко не зміг бути у зв’язку з днем народження доньки.

Ріната Ахметова не було видно серед гостей.

За інформацією джерела УП у політичних колах, у Вільнюсі Ахметов обговорював можливих кандидатів на майбутніх парламентських та президентських виборах.

23 листопада з Вільнюса до Києва прилетів борт Ахметова, а за три години по тому тут же приземлився літак із Шустером та гостями.

Після виходу розслідування, Шустер ніяк не прокоментував інформацію, викладену в сюжеті, щодо поїздки Ахметова до Вільнюса одночасно з гостями Шустера та ймовірних переговорів олігарха щодо кандидатів на парламентські та президентські вибори.