Російсько-окупаційні війська на Донбасі несуть серйозні втрати через те, що українська армія використовує нові види високоточного озброєння.

Про це повідомляє «Інформаційний спротив».

«В останні місяці російські окупанти на Донбасі зазнали відчутних втрат. Це стало можливо завдяки новим видам озброєнь, які потрапили в розпорядження української армії», – наголошується в повідомленні.

Група «Інформаційний спротив» оприлюднила радіоперехоплення розмови одного з бойовиків зі своїм «колегою», в якому той емоційно, з використанням ненормативної лексики, описує ситуацію на фронті.

З діалогу видно злість терористів на російські телеканали, «які й досі розповідають, що ЗСУ воюють «металобрухтом», що не відповідає дійсності. «Давно вже вони металобрухтом не воюють! Їм уже поставили й електроніку, в Росії такої немає», – говорить бойовик. 

За його словами, «наші» вже бояться з амбразури вилізти».

Додамо, що нещодавно, 36 зенітних керованих ракет 5В27Д, раніше конфіскованих в порту в Одеській області, передали на озброєння Збройних Сил України

Кабінет міністрів України погодив їх конфіскацію та передачу.

"Ракети країни- агресора відтепер будуть охороняти мирне небо над українськими містами", – зазначили у відомстві. 

Ракет класу "земля-повітря" 5В27Д входять до складу зенітного-ракетного комплексу С-125 "Печора". 

Розроблявся, як комплекс для боротьби з маловисотними пілотованими і безпілотними аеродинамічними цілями в діапазоні висот від 20 м до 18 км і на дальності від 3,5 до 25 км.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України та Головна військова прокуратура зареєстрували у січні кримінальне провадження з наступною фабулою: у період з 2017 року дотепер службові особи Рособоронекспорту за попередньою змовою зі службовими особами підприємств оборонно-промислового комплексу України вчинили незаконне переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю 36 ракет "земля-повітря" у повному бойовому оснащенні, разом із супутнім обладнанням.

В 2007 році росіяни за підробними документами намагалися передати ракетні комплекси нібито в Еритрею, можливо, і в інші країни, "щоб підірвати імідж України".