У громадському русі Віктора Медведчука "Український вибір" відповіли на звинувачення СБУ, якими спецслужба прямо зв'язала рух і Володимира Рубана, обвинуваченого в організації замаху на Порошенко, передає Корупція.Інфо


В організації заявили, що Рубан не є і ніколи не був членом "Українського вибору".

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій на сайті руху.

"Глава СБУ передав журналістам презентацію, покликану продемонструвати зв'язок Рубана з" Українським вибором ". Всі матеріали, згадані в презентації, публікувалися на нашому сайті. Однак СБУ не просто цитує наші матеріали, а дає їм своє трактування, яка не відповідає дійсності", – наголошується в заяві.

При цьому в організації зазначили, що Рубан брав участь в заходах проекту "Українська федерація", але Рубан "ніколи не вів цей проект, у чому голослівно намагався запевнити керівник апарату СБУ.

Також повідомляється, що Рубан звертався до сайту "Український вибір" з проханням надати приміщення для проведення засідання тематичного клубу "Управління суспільним розвитком".

"Клуб був громадською ініціативою, а не проектом або" підпроектом "Українського вибору, який надав допомогу для проведення засідання, в ході якого Рубан був обраний керівником клубу", – повідомили в "Українському виборі".

Популярне: Водій маршрутки закрив 4 річну дівчинку в салоні і не відпускав до матері, до тих пір …

Про публікації Рубан в своєму блозі на сайті "Української вибору" в організації повідомили, що він розмістив кілька своїх матеріалів, "але після подій 2014 року дозволило собі ряд образливих заяв на адресу Медведчука".

"У зв'язку з цим в 2015 році було прийнято рішення про видалення блогу Володимира Рубана зі сторінок нашого сайту … Матеріали, присвячені заходам за участю Рубана (тексти, фото, відео), доступні на сайті Українського вибору в даний час", – зазначається в заяві.

Як відомо, на брифінгу 9 березня голова СБУ Василь Грицак заявив про зв'язок Рубана з організацією Віктора Медведчука "Український вибір".

"З 2013 року він з ними активно працював, а зараз активно дистанціюється від цієї історії: витерли в соцмережах, на своїх сторінках в Facebook згадки … Ми підняли дуже багато цікавої інформації", – заявив Грицак.

При цьому Грицак не дав відповідь на питання, чи причетний до "справі Рубана" сам Медведчук.

Сам Рубан в залі суду під час обрання йому запобіжного заходу заявив: "Немає більшого ворога, ніж Медведчук. Перестаньте мене з ним пов'язувати".