військові

Канада відправить в Україну військових для підготовки військовослужбовців. Про це пише Мюррей Брюстер в газеті Globe and Mail з посиланням на джерело в уряді Канади.

"Канада, як видається, готова приєднатися до місії з військової підготовки під керівництвом США з метою підвищити можливості виснаженої української армії, яка знаходиться у важкому становищі", – повідомляє видання.

"Джерело в міністерстві оборони стверджує, що уряд Харпера, як очікується, заявить про відправку військовослужбовців, які здійснюватимуть підготовку, – можливо, їх буде більше ста", – пише автор статті.

Велика їх частина, як очікується, буде розміщена в чинному тренувальному центрі НАТО, розташованому в Яворові, неподалік від польського кордону, йдеться у публікації.

"Військові приєднаються до американських і британських солдатів, швидше за все, у середині травня", – повідомляє Брюстер.

Очікується, що канадці поділяться з українськими військами своїм досвідом у знешкодженні мін і саморобних вибухових пристроїв, навичками, отриманими під час п'ятирічної військової служби в Кандагарі, йдеться в статті.

Нова місія також може включати в себе інструктування в сфері логістики та несення служби військовою поліцією, зазначає автор.

"Армія США розмістила 800 військовослужбовців для підготовки трьох – можливо, чотирьох – батальйонів на Західній Україні, і британці нещодавно відправили 75 солдатів для проведення інструктажу з порядку виконання команд, тактичної розвідки та надання першої допомоги в бойових умовах", – зазначає Брюстер.

 

Джерело: Корупція.Інфо