JPG
 
Продовжує приносити прибуток магазин заступника Донецької ОДА Олександра Клименка. Мало того, що він працює на окупованій терористами території, так ще й охороняють його бойовики "ДНР".
 
Один з українських телеканалів провів розслідування діяльності магазину під назвою "She&he", який належить дружині заступника Донецької ОДА Олександра Клименка. Виявилося, що магазин працює в звичайному режимі кожен день без вихідних, про що повідомила одна з продавщиць магазину по телефону. Крім того, біля входу помічена охорона – бойовики "ДНР". Очевидно, дружина українського чиновника скористалася пропозицією про приватну охорону, яка, цілком можливо, була їй запропонована бойовиками "ДНР". Адже в так званій "ЛНР" бойовики висунули таку пропозицію всім підприємцям, чиї магазини і підприємства знаходяться на окупованій території. Вони просять за свої «послуги» від тисячі до двох тисяч гривень на добу. 
 
На питання до голови Донецької ОДА Олександра Кіхтенко, чи в курсі він, що один з його заступників веде підприємницьку діяльність на одній з окупованих територій, чиновник відповів: «У мене немає таких фактів … Мені про це невідомо. Це треба запитати у самого Олександра Клименка».

Читайте також: Пенсіонери в ДНР дочекалися своєї першої пенсії в рублях (ФОТО)

Джерело: Корупція.Інфо.