Мешканці Житомирщини вкрай негативно поставилися до спроби підкупити їх перед виборами через дітей.

Батьки школярів міста Коростишева Житомирської області обурюються новорічними подарунками з привітаннями від лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко та депутатки Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської, які дітям вручили у школі.

Про "іменні" цукерки написала мама одного зі школярів Тетяна Бовтонюк на своїй сторінці у Facebook.

"Всередині подарунку були привітання – привітання від партії Батьківщина в особі Юлі Тимошенко та Анжеліки Лабунської. І мені стало соромно і огидно.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Соромно, що цей подарунок потрапив в мій будинок. Соромно перед нашими дітьми, що керівництво шкіл та районного відділу освіти дозволило з шкіл створити майданчик для політичної реклами. Яке моральне право вони на це мали? Школярі не є виборцями. Тоді для кого? Для батьків, і певна частина батьків поведеться на "шару", за яку вони ж і платять. І буде в наших дітей таке ж "світле" майбутнє, на яке зараз скаржаться ті ж батьки", – обурюється жінка.

Матір школяра закликає порахувати, скільки коштів було витрачено на ці рекламні "побажання з любов’ю, що все буде добре" у подарунках. "Ці НАШІ кошти могли б врятувати життя якійсь дитині, а можливо і не одній. – пише вона. – Огидно і соромно , що після подій на Майдані, під час війни в нашій країні, нам "дарують" такі подарунки і ми їх приймаємо. І чим ближче до виборів , тим більше їх буде від різних політичних сил…".

Раніше депутатка Житомирської обласної ради від "Батьківщини" Анжеліка Лабунська придбала 70 тисяч новорічних подарунків із цукерками майже на 1,9 млн гривень у ЗАТ "Житомирські ласощі".

Як відомо, ЗАТ "Житомирські ласощі" незаконно працює на потужностях Житомирської кондитерської фабрики, захопленої рейдерами нардепа від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

Про "співпрацю" нардепа-рейдера Пашинського та Юлії Тимошенко розповідав журналіст Вадим Фолькер. Наголошувалося, що Сергій Пашинський на виборах президента має намір підтримати Тимошенко. Для цього на підконтрольній йому фабриці випускають подарункові набори цукерок з фото лідерки "Батьківщини".