Керівництво компанії “Епіцентр К” заявляє, що магазин їхньої мережі в Черкасах ніхто не закривав, незважаючи на те, що про це повідомляв мер міста Анатолій Бондаренко. А сам градоначальник особисто купував в будівельному супермаркеті товари.

Про це з посиланням на інформацію заступника гендиректора, директора з роздрібної торгівлі компанії “Епіцентр К” Володимира Гончарова пишуть “Українські новини”.

“Ніхто магазин” Епіцентр “у Черкасах не закривав. І, як зазначав мер Черкас, він особисто купував в “Епіцентрі” товари. Але купував він їх в інтернет-магазині epicentrk.ua і забирав у Центрі видачі онлайн-замовлень в магазині” Епіцентр “. У нас є чеки, що підтверджують це”, – сказав Гончаров.

За його словами, магазин “Епіцентр” мав право працювати і забезпечувати покупців товарами першої необхідності за умови дотримання санітарно-гігієнічних норм відповідно до рішення виконкому Черкаської міськради №256 від 18 березня, яка внесла зміни до постанови №243.

Відзначимо, що за словами мера Черкас Бондаренко, міська влада разом з поліцією закривала “Епіцентр”, але через день він відкрився знову.