Екс-генпрокурор Юрій Луценко анонсував гучне інтерв’ю із суддею Чаусом. Мовляв, розповість “жертві режиму”, як його катували, залякували та били. Цікаво, що ні адвокат Чауса, ні його дружини про нього ні сну, ні духу. Дуже таємне інтерв’ю. Ну а якщо Юрій Віталійович вирішив трохи попрацювати прес-секретарем Чауса та роздавати оголошення – це його справа, як проводити час. Про це пише Кирило Сазонов на своїй Facebook сторінці. 

У мене питання – навіщо нам це зараз? Що може сказати нам щось корисне цей персонаж, котрий зберігав корупційні гроші у скляних банках? І для кого це добре? Я не бачу бенефіціарів у середині. Особливих премій Петро Порошенко за непотрібне нагадування про одіозних корумпованих суддів у роки свого президентства не даватиме.

Незважаючи на те, що Луценко урочисто заявив про свій вступ до “ЄвроСолідарності” – смішно виходить. Судячи з відносин між Україною та Молдовою, це теж негативний вплив. Плюс замальовка про українську армію та спецслужби.

Зараз, в умовах зосередження російських військ біля кордонів України, коли нам намагаються викрутити руки, щоб виконати “Мінськ” – взагалі нема чого. Я маю на увазі, Україні це не потрібно, нашим ворогам може стати в нагоді. Тож не бачу логіки у цій сенсації з анонсами. До речі, з чого я взагалі вирішив, що має бути логіка?

Нагадаємо, що У серпні 2016 року детективи НАБУ викрили суддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса на отриманні хабара у розмірі 150 тисяч доларів. Гроші виявили у двох скляних банках, одну з яких суддя закопував у дворі власного дому. За даними НАБУ, Чаус брав гроші за те, щоб винести вирок на користь підсудних. Невдовзі Верховна Рада дозволила затримати Чауса, але на той момент суддя втік до Молдови, де попросив притулку.