Посла України при Ватикані викликали до Папи Римського у зв'язку з резонансними законопроектами, спрямованими проти Української Православної Церкви, передає Корупція.Інфо

Популярне: ВАЖЛИВО!!! Микола Томенко зробив гучну заяву, ці слова просто обпікають

«Ватикан стурбований можливістю прийняття 4128 і 4511. Викликали нашого посла України при Ватикані. Ватикан повністю солідарний з позицією, висловленою римо-католицьким єпископом Станіславом Широкорадюком на цю тему», – написано у Facebook.

Раніше єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні Станіслав Широкорадюк розкритикував ці закони.

Напередодні Рада планувала обговорити два проекти про статус релігійних організацій. Один з них передбачає, що організації, керівні центри яких знаходяться в державі, визнаній Україною «країною-агресором», зможуть призначати митрополитів та єпископів лише за погодженням із владою. Другий може дати право парафіянам змінювати юрисдикцію релігійних громад, центри яких діють в Україні та за її межами.

В УПЦ вважають документи репресивними та побоюються, що вони узаконять захоплення храмів. Парламент не встиг у четвер розглянути законопроекти.