Новий законопроект планують представити у Раді вже в червні, відтак зможуть відправити перший транш на дорожні роботи. Кабінет Міністрів України планує вже в червні цього року представити Верховній Раді проект змін до державного бюджету на нинішній рік, – передає Корупція Інфо

Популярне: Буде гаряче… Посла України викликали до Папи Римського через резонансні законопроекти

 

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді, повідомляє Урядовий портал.

Важливо, що цей проект дозволить направити перший транш коштів, отриманих від процесу репрофайлінгу облігацій державної внутрішньої позики, на дорожні роботи.

"Народні депутати ухвалили рішення про забезпечення репрофайлінгу. Ми домовилися з Національним банком, що до кінця травня будуть прийняті всі необхідні рішення,  в червні ми вийдемо із змінами до держбюджету, і перші 10 млрд будуть направлені на дороги", — сказав Гройсман. 

Крім того, прем'єр нагадав, що бюджетні асигнування на дорожні роботи складають близько 15 млрд грн, а додатковим джерелом коштів є перевиконання плану надходжень з боку митних органів.

При цьому Гройсман припускає, що в разі збереження тенденцій розвитку економіки за підсумками року загальний обсяг коштів, виділених з усіх джерел на дорожні роботи, перевищить 30 млрд грн. 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Гройсман запропонував депутатам Верховної Ради розглянути питання про довіру чи недовіру до свого уряду, при цьому він заявив, що готовий до відставки.

Як відомо, питання про недовіру Кабміну в разі схвалення Радою є підставою для відставки прем'єр-міністра та всього складу уряду.