384889441

Майно за документами належить родичам втікачів
Поки колишній член "Партії Регіонів" Сергій Арбузов і Володимир Олійник перебувають у розшуку, а їхнє майно та майно найближчих родичів заарештовано Генпрокуратурою, будинки екс-прем'єр-міністра Сергія Арбузова і депутата у вигнанні Володимира Олійника як і раніше під охороною. Про це пише ТСН, передає Корупція.Інфо.


Маєток Сергія Арбузова в селі Дмитрівка, розташованому за 30 км від Києва, від сторонніх очей відокремлює шлагбаум, і високий паркан. За ним видніється тільки дах. Журналістів попередили, що територію патрулюють службові пси охорони самого Арбузова, а також МВС.
Двері в маєтку не відкрили. У сільській раді кажуть, що будинок дійсно належить Арбузову. На підтвердження показують документи, але не на Сергія, а на його батька – Геннадія. Місцеві жителі підтверджують, що тут дійсно часто бачили Арбузова, але давно – приблизно півроку тому.


Колишній прем'єр переховується в Росії, стверджує радник МВС Антон Геращенко, і отримати його там і його міністерству, а ГПУ, заарештувала його майно та майно його найближчих родичів, поки нелегко. У тому, що міністерство зберігає його майно втікача, Геращенко поганого не бачить і стверджує, що все законно.


Тим часом, за розташованим в селі Кедина Гора маєтком ще одного втікача, Володимира Олійника, доглядає купа робітників. Особняк по документом належить дружині політика. Стежить, кажуть місцеві жителі, як і за маєтком Арбузова, не тільки приватна охорона, а й державна служба охорони МВС. Сторонніх людей там не люблять і зустрічають з автоматами.
Нагадаємо, за законом, Державна служба охорони МВС має право охороняти і приватні будинки і території за рахунок найманих працівників.