Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак "із чистим серцем" привітає переможця президентських виборів, однак не сприймає народних депутатів від Опозиційного блоку Юрія Бойка та Вадима Рабіновича на цій посаді, передає Корупція.Інфо

Про це він розповів в ефірі авторської програми головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна"

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

"Ще рік. Дуже багато часу. У будь-якому разі я із чистим серцем привітаю переможця. Хоча зразу скажу, що серед тої лінійки, які беруть участь у соціологічних опитуваннях, є політики, проти яких я виступаю категорично… Я не сприймаю Бойка, Рабіновича. Але давайте дочекаємося бюлетеня і подивимося, хто в ньому опиниться. Можливо, там будуть вельми несподівані прізвища", – розповів він.

Міністр запевнив, що він не буде балотуватися на посаду президента.

"Моя дорога триває з 1990 року до 2018-го. Я сьогодні дуже задоволений роботою, яку доручив мені український парламент. І сподіваюся, що за наступний рік доб'юся великих успіхів. А далі – подивимося, як життя буде розвиватися", – підсумував Він.