Екс-народний депутат Олександр Ржавський, старшого сина якого знайшли мертвим і з множинними ранами, вважає, що поліція не розслідує справу належним чином, передає Корупція.Інфо

Правоохоронці, на його думку, бездіють в розслідуванні смерті, хоча найперші дні після злочину є найважливішими. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Не проводять жодних експертиз і навіть до сих пір (!) не включили телефон мого сина, в якому відображені останні години його життя. Поліція не знімає інформацію з камер відеоспостереження, розташованих по шляху його пересування, хоча вона зберігається всього кілька днів і багато вже втрачено. Ми самі їздимо і просимо ці матеріали, дізнаючись, що ніхто з правоохоронців їх ще не запитував", – поділився Олександр Ржавський.

Також він заявив, що медики провели експертизу без урахування багатьох важливих факторів, наприклад того, що загиблий був шульгою і страждав гемофобією (страхом перед виглядом крові. – Ред.).

Батько загиблого вважає, що Дмитра вбили. За його словами, це було схоже на "бузувірські тортури".

"Йому різали руки і артерії на шиї", – розповів він.

На його думку, недостатня активність поліції може свідчити про упередженість.

"Таке ставлення поліції говорить або про повний професійний крах правоохоронних органів, або про замовний характер розслідування цієї справи стосовно саме мого сина", – висловився Ржавський.

У своєму пості він звернувся до президента України Петра Порошенка і попросив його допомогти встановити істину в розслідуванні.

Популярне: "За спрощеною процедурою": В Україні ввели нові правила виїзду дітей за кордон. Що потрібно знати батькам

"Ви президент України, і я розраховую на силу держави і його захист", – підсумував батько загиблого.