Під Одесою іноземець побив 10-річного сина своєї співмешканки та прив’язав хлопчика за ногу ланцюгом до батареї. Дитину звільнила його старша сестра, яка поскаржилася на методи “виховання” бабусі, а та звернулася до правоохоронців.

Чоловікові – громадянинові сусідньої держави – оголосили підозру. Про це 14 серпня повідомили в Болградському відділенні поліції в Одеській області.

«50-річний чоловік в стані алкогольного сп’яніння вдарив в обличчя 10-річного сина своєї співмешканки та прив’язав його за ногу ланцюгом до батареї. Про такий метод виховання дитини в правоохоронні органи заявила бабуся хлопчика, якій пожалілася онучка — старша на п’ять років сестра підлітка», — йдеться в повідомленні.

У поліцію заявила бабуся дитини. Вона дізналася про такий метод виховання вітчима від онуки – сестри потерпілого хлопчика, яка старша за нього на 5 років.

Відомо, що мати дітей поліцейські неодноразово притягували до відповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Про цей інцидент вона висловилася, що не бачила, щоб співмешканець ображав її дітей.

«У ході досудового розслідування з будинку родини поліцейські вилучили ланцюг, яким правопорушник «виховував» хлопчика, та інші речові докази його протиправних дій. Наразі чоловіку повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) та ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Йому загрожує до п’яти років позбавленням волі», — повідомили в поліції.