Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. На цей раз, обурені мешканці вулиці Яблуневої скаржаться на дорогу. Адже на сусідній вулиці проходять ремонтні роботи, тому їхня вулиця руйнується через те, що всі машини проїжджають тепер їхньою дорогою і докінця її псують, висипаючи туди пісок і щебінь.

“На вул.Зимовій роблять дорогу,але всі машини проїжджають по вулиці Яблуневій,там же висипають пісок, щебень і все це великогабаритні машини, у нас була біля будинку була нормальна грунтова дорога, а тепер страшно на все це подивитися. Розбито все. Ми, мешканці буд 22-39, там де зруйновано дорогу, просимо, щоб про нас не забули і привели у порядок дорожне покриття. Щоб не вийшло так, що одну вулицю зробили, а іншу зруйнували”.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]