Старовинне місто Лева – туристичне місто. Він вважається культурною столицею України. Сюди кожного року приїжджають тисячі туристів , щоб помилуватися красивими вуличками та архітектурними пам’ ятками Львова. Проте за красивим фасадом Площі Ринок ховається справжній безлад.

Причин обурення місцевих мешканців можна назвати безліч. Окрім жахливих доріг, різних незавершених ремонтних робіт, Львів нас радує жахливими умовами будинків та державних закладів. Тому, від цього міста можна очікувати багато чого неприємного та небезпечного.

Жителі Львова борються з владою, адже не планують миритися з такою бездіяльністю.“На вулиці Полуничній, відразу біля нашого дому працює чи то завод…чи то якісь робочі цехи… Але цілими днями шум витяжок такий, що перекрикуємось на власному подвір’ї, навіть ввечері! Сморід лаку, фарб, а часами ще й димить все……. У нас маленькі діти,які дихають цим всім…. На прохання припинити-реакції нема… Кажуть що в них робочий день і т.д…. Але це буває і на вихідних, і після 18 год. вечора! Невже таке має бути відразу біля житлового будинку????? Чому ми маємо цим дихати ???”

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]