Росії протистоїть професійна і дуже жорстка оборона з боку України, каже посол в США, передає Корупція.Інфо із посиланням на Хартія 97

Росія активно проводить випробування в Донбасі найбільш сучасних систем озброєнь, а також використовує нинішню ситуацію для навчань своїх підрозділів.

Про це заявив посол України в США Валерій Чалий. Крім того, на думку Чалого, Росії необхідно не тільки підтримання збройних сил, військово-промислового комплексу, але і відволікання уваги всередині Росії від інших проблем.

"Хочу зауважити, що було кілька досить складних ситуацій, коли спроба ескалації припинялася після дуже чіткої підтримки наших партнерів і після повернення в Росію "вантажу 200". Перехоплення показують, що найбільш боєздатні підрозділи ГРУ Генштабу ЗС РФ доповідають, що їм протистоїть професійна і дуже жорстка оборона з боку України", – сказав посол.

Крім того, за його словами, є оцінки західних експертів, наприклад, генерала армії США у відставці Уеслі Кларка, що операції, які проводяться українською армією, є найбільш складними за останнє десятиліття.

"Так і в Росії є грамотні з військової, а не політичної точки зору генерали, які розуміють, що ціна питання для РФ зросла", – зазначив Чалий.