28 листопада до будівлі торгового центру Ocean Plaza знову прийшли представники націоналістичної організації «Сокіл». Вони розмалювали фарбою вхідні двері і закликають людей не спонсорувати агресора.

У ТРЦ знаходяться також представники поліції. Про це повідомляє видання Інформатор з місця події.

Мітингувальники вимагають закриття торгового центру, так як він належить Лілії Ротенберг, дочці наближеного до Путіна російського мільярдера Аркадія Ротенберга. До радикалів вийшли люди, що працюють в Ocean Plaza з вимогою покинути приміщення і дати їм спокійно працювати. Вони кажуть, що їм потрібно годувати сім'ї і їм все одно, кому належить ТРЦ. Спілкування проходило на підвищених тонах, радикали кричать працівникам торгового центру «Чемодан, вокзал, Росія».

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Ocean Plaza заблокована зсередини. Відвідувачі ТРЦ проти такої акції і між собою обговорюють те, що більшість мітингувальників в масках і, швидше за все, неповнолітні. Співробітники поліції знаходяться всередині будівлі, але поки спостерігають за ситуацією.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що 27 листопада радикали вже приходили до Ocean Plaza. Тоді вони палили шини, кидали димові шашки і описали двері і вікна торгового центру.