Нардеп-утікач Олександр Онищенко, підозрюваний у корупційних зловживаннях на організації «газових схем», планує довести свою невинуватість в іспанському суді, адже отримав політичний притулок у цій країні, передає Корупція.Інфо

Популярне: Без цього він помре: ЗМІ показали, що носить під піджаком Петро Порошенко і це не бронежилет

«Екстрадиції немає. Справи людей, які мають політичний притулок, розглядають у тій країні, яка надала цей притулок. Тому мене судити будуть тут, і вирок буде тут. Це єдиний мій шанс захиститися», – заявив нардеп.

Також Онищенко додав, що впевнений у своїй правоті і не боїться суду.

«Суд це добре. Я ніколи не боявся судів. Йшов на суд спокійно, готовий захищатися. Головне, щоб була така можливість. Будемо судитися, це частина мого життя, через таких дебілів, як Холодницький. Я впевнений у своїй правоті. Через це мені нема чого переживати», – запевнив він.Разом з тим, на запитання, чи сподівається народний депутат, що Іспанія відмовить Україні в екстрадиції, Онищенко заявив:

«Я сподіваюся, що правда восторжествує. І ми поміняємося місцями з Ситником і Холодницьким».

Нагадаємо, влада Іспанії розпочала процедуру екстрадиції нардепа-втікача Олександра Онищенка. Іспанський суд зобов’язав його щомісяця з’являтися до суду.

5 липня 2016 року Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутатові.

Наприкінці лютого 2017-го Вищий адміністративний суд відмовився повертати Онищенку депутатську недоторканість. Йому інкримінують корупційні зловживання під час реалізації газу, видобутого за спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування».